اطلاعات بیشتر درباره ریمیت

معرفی کلی ریمیت:

با رِیمیت میتوانید درگاه پرداخت جهت دریافت حمایت مالی از طرفدارانتان بسازید و با دادن لینک درگاهتان به مخاطبان خود، از آنها حمایت مالی دریافت کنید.
رِیمیت برای استریمر ها و افرادی که پخش زنده برگزار میکنند قابلیت های ویژه ای دارد که داخل قسمت "خدمات و قابلیت های رِیمیت" بصورت کامل توضیح داده شده است.
نمونه سرویس های خارجی زیادی وجود دارند که خدمات مشابه رِیمیت را ارائه میدهند ولی تا به حال به دلایل زیادی این نمونه ها برای استریمر های ایرانی قابل استفاده نبوده است و رِیمیت این افتخار را دارد که اولین سرویس ایرانی باشد که به استریمر ها خدمات دریافت حمایت مالی از مخاطبانشان و نمایش آنها روی استریم را میدهد.
رِیمیت تنها سرویسی است که این خدمات را ارائه میدهد و شما میتوانید با پرداخت مبلغ خیلی کمی از تمامی قابلیت ها و خدمات رِیمیت استفاده کنید.
تا بحال تعداد زیادی از استریمر ها به ما اعتماد کرده و از رِیمیت استفاده میکنند و تعداد زیادی از استریمر های بزرگ و کوچک با استفاده از رِیمیت توانسته اند از مخاطبانشان حمایت های مالی دریافت کنند و ما خوشحالیم که میتوانیم به استریمر های ایرانی در زمینه دریافت حمایت مالی از مخاطبانشان کمک کنیم و برای استریمر ها اشتغال زایی کنیم و مفتخریم که اعلام کنیم تعداد زیادی از بزرگ ترین و مشهور ترین استریمر های ایرانی جزء کاربران رِیمیت هستند.
ما سعی خودمان را میکنیم که قابلیت ها و خدماتی رِیمیت را روز به روز گسترش دهیم و شما میتوانید با وارد شدن به کانال تلگرام @Reymit همیشه در جریان تغییرات و قابلیت های جدید باشید.
شما هم میتوانید با پیشنهادات و نظرات خود، در گسترش قابلیت ها و خدمات رِیمیت نقش داشته باشید. برای ارسال پیشنهادات و نظرات خود میتوانید با توضیحاتی که در قسمت "ارتباط با ما" هست، با ما در ارتباط باشید

پیش نیاز های استفاده از ریمیت:

  • کاربران جهت دریافت حمایت و استفاده از ریمیت باید یک حساب زرین پال تایید شده داشته باشند و برای انجام این کار کاربران باید در سایت زرین پال ثبت نام ثبت نام کنند و مدارک مورد نیاز را جهت تایید شدن حساب زرین پال و ارتقاع به سطح نقره ای برای زرین پال ارسال کنند. کاربرانی که در زرین پال ثبت نام کرده اند و حساب آنها تایید شده است، بر روی حساب زرین پال خود باید یک درگاه پرداخت ساخته باشند و با ارائه کد درگاه (مرچنت کد) به ریمیت، میتوانید از خدمات ریمیت استفاده کنید. اطلاعات کامل تر در مورد نحوه ثبت درگاه در زرین پال و دریافت کد درگاه در مطلب 'آموزش ثبت نام و ورود' ارائه شده است.
  • جهت ثبت شدن حمایت ها در ریمیت، حمایت ها باید از طریق درگاه کاربران در ریمیت انجام شود نه از درگاه های مربوط به سایت های دیگر. هر کاربران میتوانید جهت مشاهده درگاه خود از گزینه 'درگاه شما' که در منوی سمت راست در پنل کاربری قرار دارد استفاده کند. کاربران میتوانند لینک درگاه خود را به هر شکلی و در هر مکانی که مایل هستند به اشتراک بگذارند که حامیان از طریق آن لینک حمایت های خود را انجام دهند.
  • ابزار های پخش زنده ریمیت در واقع صفحات اینترنتی هستند و برای استفاده از این ابزار ها شما باید صفحه اینترنتی را روی محتوای استریم خود نمایش دهید. انجام این کار در برنامه های استریم کردن مختلف، متفاوت هست ولی اکثرا مشابه یکدیگر هستند. در مطلب 'راهنمای ابزار های پخش زنده' نحوه استفاده از ابزار ها و توضیحات دقیق درباره ابزار ها ارائه شده است.
  • برای داشتن بهترین تجربه در استفاده از ریمیت و جهت جلوگیری از بروز هر گونه مشکل احتمالی پیشنهاد میشود که برای استفاده از ریمیت از آخرین نسخه مرورگر Google Chrome سایت استفاده کنید و این مرورگر را بعنوان مرورگر پیش فرض سیستم عامل خود انتخاب کنید و همچنین از آخرین نسخه برنامه ای که از طریق آن استریم میکنید استفاده کنید.

نحوه تسویه حساب:

کاربران در موقع ثبت نام، کد درگاه که قبلا در قسمت درگاه های پرداخت زرین پال ساخته شده است را وارد میکنند و بعد از انجام ثبت نام در ریمیت و بعد حمایت شدن و انجام شدن هر تراکنش از طریق درگاه ریمیت کاربر، مبلغ حمایت بطور کامل و مستقیم وارد حساب زرین پالی که کد درگاه ارائه شده مطعلق به آن است میشود. اطلاعات کامل تر در مورد نحوه ثبت درگاه در زرین پال و دریافت کد درگاه در مطلب 'آموزش ثبت نام و ورود' ارائه شده است.

کارمزد و هزینه استفاده از ریمیت:

کاربران برای استفاده از خدمات ریمیت بصورت دوره ای باید مبالغی را پرداخت کنند و این عمل از طریق قسمت امور مالی و تمدید حساب که در پنل کاربری هست انجام میشود. امکان استفاده از ریمیت بصورت رایگان وجود ندارد و فقط برای تعداد کمی از کاربران قدیمی که دارای شرایط لازم هستند امکان پذیر است. اگر شما شرایط لازم را دارا باشید به شما اطلاع داده خواهد شد و نیازی به انجام پیگیری از طرف شما نیست، پس لطفا موضوعاتی در این رابطه را در پشتیبانی مطرح نکنید.

ابزار ها و خدمات:

ارتباط با ما و پشتبانی:

برای گزارش مشکل ها، ارسال نظرات، پرسش سوال، انتقادات و پیشنهادات و موضوعات دیگر میتوانید از راه ارتباطی که آخر این متن قرار داده شده استفاده کنید و با ما در تماس باشید. لطفا از مطرح کردن موضوعات غیر مهم و یا موضوعاتی که به تیم ما ارتباطی ندارند و یا پرسش سوالاتی که قبلا جواب داده شده اند و از ایجاد هرگونه مزاحمت و اتلاف وقت دوری کنید که در غیر این صورت، بعد از چندین اخطار، دسترسی شما از پیام رسان قطع خواهد شد. به پیام های ارسال شده معمولا در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهد شد و رسیدگی خواهد شد. در صورتی که سوالی دارید از جواب داده نشدن سوال خود در مطالب سایت و کانال تلگرام @Reymit اطمینان حاصل کنید و اگر اطمینان دارید که موضوعی که قصد دارید مطرح کنید شرایطی که گفته شد را دارد، برای ارتباط با ما از ربات پیام رسان تلگرام @Valora_Bot و یا ایمیل [email protected] استفاده کنید (ترجیها از ربات تلگرام استفاده کنید).