اطلاعات بیشتر درباره ریمیت

معرفی کلی ریمیت:

با رِیمیت میتوانید درگاه پرداخت جهت دریافت حمایت مالی از طرفدارانتان بسازید و با دادن لینک درگاهتان به مخاطبان خود، از آنها حمایت مالی دریافت کنید.
رِیمیت برای استریمر ها و افرادی که پخش زنده برگزار میکنند قابلیت های ویژه ای دارد که داخل قسمت "خدمات و قابلیت های رِیمیت" بصورت کامل توضیح داده شده است.
نمونه سرویس های خارجی زیادی وجود دارند که خدمات مشابه رِیمیت را ارائه میدهند ولی تا به حال به دلایل زیادی این نمونه ها برای استریمر های ایرانی قابل استفاده نبوده است و رِیمیت این افتخار را دارد که اولین سرویس ایرانی باشد که به استریمر ها خدمات دریافت حمایت مالی از مخاطبانشان و نمایش آنها روی استریم را میدهد.
رِیمیت تنها سرویسی است که این خدمات را ارائه میدهد و شما میتوانید با پرداخت مبلغ خیلی کمی از تمامی قابلیت ها و خدمات رِیمیت استفاده کنید و خیلی بیشتر از مبلغی که برای اشتراک استفاده از رِیمیت خرج کرده اید، درآمد داشته باشید.
تا بحال تعداد زیادی از استریمر ها به ما اعتماد کرده و از رِیمیت استفاده میکنند و تعداد زیادی از استریمر های بزرگ و کوچک با استفاده از رِیمیت توانسته اند از مخاطبانشان حمایت های مالی دریافت کنند و ما خوشحالیم که میتوانیم به استریمر های ایرانی در زمینه دریافت حمایت مالی از مخاطبانشان کمک کنیم و برای استریمر ها اشتغال زایی کنیم و مفتخریم که اعلام کنیم تعداد زیادی از بزرگ ترین و مشهور ترین استریمر های ایرانی جزء کاربران رِیمیت هستند.
ما سعی خودمان را میکنیم که قابلیت ها و خدماتی رِیمیت را روز به روز گسترش دهیم و شما میتوانید با وارد شدن به کانال تلگرام @Reymit همیشه در جریان تغییرات و قابلیت های جدید باشید.
شما هم میتوانید با پیشنهادات و نظرات خود، در گسترش قابلیت ها و خدمات رِیمیت نقش داشته باشید. برای ارسال پیشنهادات و نظرات خود میتوانید با توضیحاتی که در قسمت "ارتباط با ما" هست، با ما در ارتباط باشید
برای داشتن بهترین تجربه استفاده از ریمیت، پیشنهاد میشود که از آخرین نسخه مرورگر Google Chrome برای استفاده از سایت استفاده کنید و این مرورگر را بعنوان مرورگر پیش فرض سیستم عامل انتخاب کنید.

پیش نیاز های استفاده از ریمیت:

کاربران برای استفاده از ریمیت باید یک حساب زرین پال تایید شده داشته باشند و برای انجام این کار کاربران باید در سایت زرین پال ثبت نام ثبت نام کنند و مدارک مورد نیاز را جهت تایید شدن حساب زرین پال و ارتقاع به سطح نقره ای برای زرین پال ارسال کنند. کاربرانی که در زرین پال ثبت نام کرده اند و حساب آنها تایید شده است، بر روی حساب زرین پال خود باید یک درگاه پرداخت ساخته باشند و با ارائه کد درگاه به ریمیت، میتوانید از خدمات ریمیت استفاده کنید. اطلاعات کامل تر در مورد نحوه ثبت درگاه در زرین پال و دریافت کد درگاه در مطلب 'آموزش ثبت نام و ورود' ارائه شده است.

نحوه تسویه حساب:

کاربران در موقع ثبت نام، کد درگاه که قبلا در قسمت درگاه های پرداخت زرین پال ساخته شده است را وارد میکنند و بعد از انجام ثبت نام در ریمیت و بعد حمایت شدن و انجام شدن هر تراکنش از طریق درگاه ریمیت کاربر، مبلغ حمایت بطور کامل و مستقیم وارد حساب زرین پالی که کد درگاه ارائه شده مطعلق به آن است میشود. اطلاعات کامل تر در مورد نحوه ثبت درگاه در زرین پال و دریافت کد درگاه در مطلب 'آموزش ثبت نام و ورود' ارائه شده است.

کارمزد و هزینه استفاده از ریمیت:

کاربران برای استفاده از خدمات ریمیت بصورت دوره ای باید مبالغی را پرداخت کنند و این عمل از طریق قسمت امور مالی و تمدید حساب که در پنل کاربری هست انجام میشود.
درصورتی که شما بعضی شرایط ها را داشته باشید، میتوانید بصورت رایگان از خدمات ریمیت استفاده کنید. اگر تعداد مخاطبان خیلی زیادی دارید و در تمامی پخش زنده های خود تعداد بازدید کنندگاه آنلاین و در لحظه شما همیشه بیشتر یا حدود 100 نفر است یا تعداد مخاصبان شما در شبکه های اجتماعی تعداد زیادی هست یا فرد یا گروه شناخته شده ای هستید و اطمینان دارید که تعداد افراد زیادی از طریق شما با ریمیت آشنا خواهند شد و یا به هر دلیل دیگری فکر میکنید که امکان رایگان شدن خدمات ریمیت برای شما وجود دارد، میتوانید از طریق پشتیبانی خودتان را معرفی کنید و توضیح مختصری درباره خود و فعالیت های خود ارائه دهید و در صورتی که امکان استفاده رایگان از ریمیت برای شما وجود داشته باشد به شما اعلام خواهد شد و محدودیت زمانی استفاده از حساب ریمیت شما برداشته خواهد شد و شما بدون پرداخت هزینه ای میتوانید از ریمیت استفاده کنید. درصورتی که شرایط ذکر شده را ندارید لطفا درخواست رایگان شدن نکنید.

ابزار ها و خدمات:

ارتباط با ما و پشتبانی:

برای گزارش مشکل ها، ارسال نظرات، پرسش سوال، انتقادات و پیشنهادات و موضوعات دیگر میتوانید از ربات پیام رسان تلگرامی که آخر این متن قرار داده شده استفاده کنید و با ما در تماس باشید. از مطرح کردن موضوعات غیر مهم و موضوعاتی که به تیم ما مربوط نیست دوری کنید. در صورت اتلاف وقت یا پرسش سوالاتی که بصورت کامل و واضح قبلا جواب داده شده یا به ما ارتباطی ندارد و یا ایجاد مزاحمت، دسترسی شما از پیام رسان قطع خواهد شد. در صورتی که سوالی دارید از جواب داده نشدن سوال خود در مطالب سایت و کانال تلگرام @Reymit اطمینان حاصل کنید و اگر اطمینان دارید که موضوعی که قصد دارید مطرح کنید شرایطی که گفته شد را دارد، برای ارتباط با ما از پیام رسان تلگرام @Valora_Bot استفاده کنید.