menu

برنامه اشتراک فایل ریمیت

معرفی برنامه:

برای استفاده از فایل هایی که روی کامپیوتر شما هستند در ابزار های پخش زنده ریمیت شما باید از برنامه اشتراک فایل ریمیت استفاده کنید و نیازی به آپلود کردن فایل ها نیست و فایل ها بطور مستقیم از روی سیستم شما خوانده میشوند و نمایش داده میشوند. عملکر این برنامه به این شکل است که فایل هایی در پوشه files قرار داشته باشند را در دسترس ابزار های ریمیت قرار میدهد. بدلیل اینکه فایل ها از سیستم محلی شما خوانده و استفاده میشوند نیازی به اپلود شدن ندارند و سرعت بارگذاری خیلی بالا خواهد بود و شما میتوانید از فایل های خیلی حجیم استفاده کنید. برای استفاده از این برنامه باید .NET Framework نسخه 4.5.2 یا بالا تر ولی ترجیها همین نسخه روی کامپیوتر شما نصب باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل حتما به ما اطلاع دهید.

نحوه استفاده:

ویدیو معرفی و آموزش نحوه استفاده از برنامه اشتراک فایل ریمیت


برنامه .NET Framework بر روی اکثر کامپیوتر ها از قبل نصب شده است ولی در صورتی که بر روی کامپیوتر شما نصب نیست، آنرا دانلود و نصب کنید و برای اطمینان یک بار کامپیوتر خود را ری استارت کنید سپس برنامه اشتراک فایل را دانلود کنید و محتوای فایل زیپ را از حالت زیپ خارج کنید. برنامه اشتراک فایل را اجرا کنید سپس فایل هایی که قصد دارید درون ابزار استفاده کنید را داخل پوشه files که کنار برنامه هست بریزید و سپس وارد قسمت تنظیمات ابزار شوید و 'روش انتخاب فایل' را بر روی 'فایل محلی با برنامه اشتراک فایل ریمیت' بگذارید و روی گزینه 'انتخاب فایل' کلیک کنید و از منوی ظاهر شده فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید یا میتوانید بجای استفاده از گزینه 'انتخاب فایل'، نام کامل فایل را (به همرا پسوند فایل مثلا background.png) در قسمت 'لینک یا نام فایل' قرار دهید و ورودی 'نوع فایل' را نسبت به فایل مورد نظر تغییر دهید و تنظیمات را ذخیره کنید.

 • در صورتی که درون آدرس برنامه و در نام پوشه هایی که قبل از رسیدن به برنامه وجود دارند از کاراکتر های فارسی یا کاراکتر هایی بجر کاراکتر های معمول زبان انگلیسی استفاده شده باشد احتمال اجرا نشدن برنامه وجود دارد.
 • اگر از نسخه قدیمی برنامه استفاده میکنید برای استفاده از نسخه جدید برنامه فقط فایل اجرایی برنامه (Reymit Sharing App.exe) را جایگزین فایل اجرایی قبلی کنید یا میتوانید محتوای داخل فایل زیپی که از سایت دانلود میکنید را از حالت زیپ خارج کنید و فایل های داخل پوشه files نسخه قدیمی را به پوشه files نسخه جدید انتقال دهید.
 • توجه داشته باشید تا زمانی که قصد دارید از فایل ها در ابزار ها استفاده کنید برنامه اشتراک فایل هم باید در حال جرا باشد و نباید بسته شود.
 • فایل هایی که از طریق این برنامه به اشتراک گذاشته میشوند فقط توسط سیستمی که آنها را به اشتراک گذاشته است قابل دسترسی است و اگر ابزار در سیستمی دیگر باز شود فایل ها در دسترس نخواهند بود.
 • استفاده از V​P​N و یا P​r​o​x​y در هنگام استفاده از این برنامه پیشنهاد نمیشود.
 • در صورتی که برنامه اجرا نمیشود برنامه .NET Framework ترجیها نسخه 4.5.2 را نصب کنید و سیستم را ری استارت کنید و یا اگر از V​P​N و یا P​r​o​x​y استفاده میکنید آنها را غیر فعال کنید.
راهنمای تصویری (برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید)

دانلود:

دانلود برنامه اشتراک فایل ریمیت (نسخه 3):

دانلود .NET Framework (پیش نیاز):

تغییرات نسخه جدید:

 • تغییر کلی در زیر ساخت برنامه.
 • برطرف شدن مشکل قطع شدن و هنگ کردن در حین نمایش محتوا.
 • اضافه شدن پشتیبانی از فایل ها با نام های فارسی.
 • اضافه شدن توانایی پاسخگویی به جندین درخواست استفاده از فایل بطور همزمان.

 • اضافه شدن قابلیت کردن کوچک کردن برنامه و انتقال برنامه به منوی Tray ویندوز.
 • اضافه شدن پشتیبانی از قابلیت انتخاب فایل های به اشتراک گذاشته شده از طریق سایت.
 • برطرف شدن تعدادی مشکلات جزئی.
arrow_upward