برنامه اشتراک فایل ریمیت

معرفی برنامه:

برای استفاده از فایل هایی که روی کامپیوتر شما هستند در ابزار های پخش زنده ریمیت شما باید از برنامه اشتراک فایل ریمیت استفاده کنید و نیازی به آپلود کردن فایل ها نیست و فایل ها بطور مستقیم از روی سیستم شما خوانده میشوند و نمایش داده میشوند. عملکر این برنامه به این شکل است که فایل هایی در پوشه files قرار داشته باشند را در دسترس ابزار های ریمیت قرار میدهد. بدلیل اینکه فایل ها از سیستم محلی شما خوانده و استفاده میشوند نیازی به اپلود شدن ندارند و سرعت بارگذاری خیلی بالا خواهد بود و شما میتوانید از فایل های خیلی حجیم استفاده کنید. برای استفاده از این برنامه باید Java Runtime نسخه 8 یا بالا تر ولی ترجیها همین نسخه روی کامپیوتر شما نصب باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل حتما به ما اطلاع دهید.

نحوه استفاده:

در صورتی که برنامه Java Runtime بر روی کامپیوتر شما نصب نیست، آنرا دانلود و نصب کنید و یک بار کامپیوتر خود را ری استارت کنید سپس برنامه اشتراک فایل را دانلود کنید و از زیپ خارج کنید. برنامه اشتراک فایل را اجرا کنید سپس فایل هایی که قصد دارید درون ابزار استفاده کنید را داخل پوشه files که کنار برنامه هست بریزید و سپس وارد قسمت تنظیمات ابزار شوید و نام کامل فایل را (به همرا پسوند فایل مثلا background.png) در قسمت 'لینک یا نام فایل' بگذارید و 'روش انتخاب فایل' را بر روی 'فایل محلی با برنامه اشتراک فایل ریمیت' بگذارید و ورودی 'نوع فایل' را نسبت به فایل مورد نظر تغییر دهید و تنظیمات را ذخیره کنید.

توجه داشته باشید تا زمانی که قصد دارید از فایل ها در ابزار ها استفاده کنید برنامه اشتراک فایل هم باید در حال جرا باشد و نباید بسته شود.
فایل هایی که از طریق این برنامه به اشتراک گذاشته میشوند فقط توسط سیستمی که آنها را به اشتراک گذاشته است قابل دسترسی است و اگر ابزار در سیستمی دیگر باز شود فایل ها در دسترس نخواهند بود.
استفاده از V​P​N و یا P​r​o​x​y در هنگام استفاده از این برنامه پیشنهاد نمیشود.
در صورتی که برنامه اجرا نمیشود برنامه Java Runtime را نصب کنید و سیستم را ری استارت کنید و یا اگر از V​P​N و یا P​r​o​x​y استفاده میکنید آنها را غیر فعال کنید.

راهنمای تصویری (برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید)

دانلود:

دانلود برنامه اشتراک فایل ریمیت:

دانلود Java Runtime 8 (پیش نیاز):