menu

آموزش ثبت نام و ورود

ثبت نام در ریمیت:

قبل از ثبت نام و یا هرگونه استفاده از ریمیت، حتما مطلب اطلاعات بیشتر درباره ریمیت و شرایط و قوانین استفاده را بطور کامل و دقیق مطالعه کنید. (برای مشاهده مطالب روی آنها کلیک کنید)

ثبت نام و استفاده از ریمیت به معنای این است که در زمان ثبت نام و در زمان استفاده کردن از این سرویس، شما مطلب اطلاعات بیشتر درباره ریمیت را مطالعه کردید و از تمامی موضوعات ذکر شده در این مطلب اطلاع دارید و شما قوانین و شرایط استفاده از ریمیت و قوانین اجرایی زرین پال را به صورت کامل مطالعه کرده و تمامی آنهارا بطور کامل قبول دارید. (برای مشاهده مطالب روی آنها کلیک کنید)

برای استفاده از ریمیت شما باید صاحب یک حساب زرین پال تایید شده باشید و باید بر روی حساب زرین پال خود یک درگاه تایید شده داشته باشید که در ادامه نحوه ثبت درگاه گفته خواهد شد. اگر شما حساب زرین پال تایید شده ندارید در سایت زرین پال ثبت نام کنید و سپس مدارک لازم را جهت تایید شدن برای زرین پال ارسال کنید.

نحوه دریافت کد درگاه زرین پال برای استفاده در ریمیت:

بعد از اینکه حساب کاربری شما در زرین پال تایید شد و به سطح نقره ای ارتقاع پیدا کردید جهت ثبت درگاه جدید از طریق گزینه 'درگاه های پرداخت' که در منوی سمت راست که در داشبورد کاربری قرار دارد وارد صفحه مربوط به درگاه های پرداخت شوید. در این صفحه بر روی گزینه 'ایجاد درگاه پرداخت' کلیک کنید که فرم ایجاد درگاه پرداخت جدید نمایش داده شود. در قسمت نام وب سایت نام فعالیت خود را بنویسید برای مثال 'کانال پخش زنده علی'. در قسمت آدرس وب سایت شما باید آدرس کانال Aparat و یا Twitch خود را به شکلی که اگر آدرس کانال شما aparat.com/test است شما باید test.aprat.com را وارد کنید. اگر کانال Youtube دارید داخل سایت آپارات حساب جدیدی بسازید و آدرس حساب آپارات خود را به شکلی که گفته شد وارد کنید. پیشنهاد میشود درصورت امکان لینک کانال آپارات خود را وارد کنید. در قسمت شماره تماس پشتیبانی شماره همراه خود را وارد کنید. در قسمت توضیحات مربوط به فعالیت سایت شما، توضیحاتی درباره درگاه خود ارائه کنید برای مثال 'درگاه دریافت حمایت های مالی' و پیشنهاد میشود که آدرس خود را بطور صحیح در توضیحات وارد کنید. از قسمت های مربوطه کیف پول مورد نظر خود که قصد دارید مبالغ به آن واریز شوند را وارد کنید و دسته بندی فعالیت های خود را انتخاب کنید و روی دکمه ایجاد درگاه پرداخت کلیک کنید و سپس منتظر بمانید که درگاه شما توسط زرین پال تایید شود. بعد از تایید شدن درگاه شما توسط زرین پال، در صفحه درگاه های پرداخت درگاه شما اضافه خواهد شد و شما میتوانید با ارائه کد درگاه خود (که متنی 36 حرفی تشکیل شده از a تا z و از 0 تا 9 و - است) به ریمیت از این سرویس استفاده کنید. کد درگاه باید در هنگام ثبت نام در ریمیت، در قسمت مربوطه وارد شود یا از طریق قسمت تنظیمات حساب در داشبورد تغییر داده شود. توجه داشته باشید که تا زمانی که درگاه شما تایید نشده باشد در قسمت درگاه های پرداخت نمایش داده نخواهد شد.

ویدیو آموزشی از نحوه دریافت کد درگاه از زرین پال

سپس وارد صفحه ثبت نام شوید و ایمیل خود را وارد کنید و روی کپچا کلیک کنید و دکمه مرحله بعد را بزنید. بعد از زدن دکمه مرحله بعد به ایمیل وارد شده ایمیلی ارسال میشود که حاوی لینک ادامه ثبت نام است

ایمیلی که برای شما ارسال شده است را باز کنید و روی دکمه ادامه ثبت نام کلیک کنید. در صفحه باز شده روی کپچا کلیک کنید و دکمه ادامه را بزنید.

این مرحله، مرحله آخر ثبت نام است. لطفا در وارد کردن اطلاعات خود دقت داشته باشید.
در قسمت نام کاربری، نام کاربری خود را وارد کنید. نام کاربری شما آدرس درگاه ریمیت شما خواهد بود مثلا اگر نام کاربری شما test باشد آدرس درگاه شما reymit.ir/test خواهد شد (آدرس درگاه بعد از انجام ثبت نام، از قسمت تنظیمات حساب هر 10 روز یکبار قابل تغییر خواهد بود). نام کاربری میتواند شامل کاراکتر های a تا z و _ و . باشد.
در قسمت نام نمایشی نامی که قصد دارید در درگاه شما نمایش داده شود را وارد کنید. نام نمایشی محدودیت کاراکتری ندارد و میتواند نام واقعی یا هر نام دیگری را وارد کنید.
در قسمت شماره تلفن شماره همراهی که به آن دسترسی دارید را با دقت وارد کنید.
در قسمت کد درگاه زرین پال باید کد درگاهی که قبلا در زرین پال ثبت کرده اید را وارد کنید که قبلا در همین مطلب نحوه انجام این کار توضیح داده شده است.
برای حساب ریمیت خود رمز مطمئن و سختی انتخاب کنید و در قسمت رمز و تکرار رمز وارد کنید. این رمز را فراوش نکنید و رمز خود را با هیچ فردی به اشتراک نگذارید.
روی کپچا کلیک کنید و دکمه ثبت نام با بزنید و درصورتی که اطلاعات وارد شده مشکلی نداشته باشند حساب ریمیت شما با موفقیت ساخته میشود و شما از طریق صفحه ورود، که بعد از ساخته شدن حساب به آن انتقال پیدا میکنید، میتوانید وارد حساب خود شوید.

ورود به حساب کاربری:

برای ورود به حساب ریمیت خود، درصورتی که از قبل در ریمیت حساب دارید، از صفحه ورود استفاده کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و بعد از کلیک روی کپچا و زدن دکمه ورود، در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشند، شما به حساب ریمیت خود وارد میشوید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید از صفحه بازیابی رمز جهت انتخاب رمز جدید برای حساب استفاده کنید. در صورتی که در ریمیت حساب قبلی ندارید از صفحه ثبت نام برای ساخت حساب جدید در سایت استفاده کنید.
arrow_upward